ORYANTASYON EĞİTİMİ YAPILDI

2023-2024 eğitim-öğretim döneminde eğitim görecek olan öğrencilerimiz ve hali hazırda eğitimine devam eden öğrencilerimizin kaynaşması için etkinlik düzenlendi. İskilip Belediyesi Atatürk Orman Çiftliğinde yapılan Oryantasyon eğitimi ise Üniversitemiz daire başkanlığı görevlilerince gerçekleştirildi. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bayat Eğitim Birimimizde eğitim Öğretim faaliyetlerini yürüten öğrencilerimize İskilip Belediyesi tarafından İskilip Dolması ikramında bulunuldu.

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük; İskilip Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Abdülkadir Özdemir’e ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Faruk Maraşlıoğlu’na, Öğretim Üyelerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim. Yeni eğitim-öğretim yılında Öğretim Görevlileri ve tüm öğrencilerimize başarılar dilerim dedi.

Teknik Bilimler ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Faruk Maraşlıoğlu ise; etkinlikten dolayı emeği geçenlere teşekkür ederken yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilerimize başarılar diledi.HIZLI ERİŞİM

instagram